gtag('config', 'UA-197687991-1');

Вовк не став мстити за образу… Замість цього він вчинив інакше!

Зрада складно пробачити. Коли друг робить поганий вчинок, то хочеться йому жорстоко помститися, щоб людина зрозуміла що не можна так чинити з кращими друзями. Але є все ж люди здатні відпустити людину зі світом і не завдавати йому зла, адже все повертається.

Герой цієї історії про це не знав, адже вовки не вміють читати розумні книги, зате вони на рівні інстинктів розуміють що добре, а що погано. У далекій тайговий селі Хакасії жив старий лісник. В силу віку він був би радий піти на заслужений відпочинок, але передати свою справу було нікому.

У селищі залишилися лише пенсіонери, а молодь прагнула з тайгової глушині виїхати у велике місто. Дочка старого лісника не була винятком. Вона давно вийшла заміж і перебралася у великий мегаполіс. Відвідувала вона старого рідко. Правда на літо вона часто приводило до дідуся свого маленького сина.

Поки синок гуляв з дідом по тайзі, мати літала на який-небудь курорт типу Туреччини або Єгипту. Літній чоловік завжди був радий онукові. Вони разом ходили в ліс, де лісник розповідав хлопчикові, а тайзі і вчив його зам своєї професії. Під час однієї з таких прогулянок онук підбіг до дідуся з радісним криком.

Він заявив, що знайшов неподалік маленького цуценя. Коли старий виявив Найдьонова звірка, то дуже злякався. Це був ще зовсім нетямущий вовченя, але чоловік побоювався. Продовження у відео.

Leave a Comment