gtag('config', 'UA-197687991-1');

Бездомний хлопець знайшов прив’язаного побитого пса і допоміг йому. І ось що було далі…

Коли в житті йде суцільна чорна смуга, то не варто смиренно чекати, коли вона нарешті закінчиться і почнеться світлий період. Замість цього краще не сидіти склавши руки, а намагатися робити добрі вчинки, щоб доля стала до людини прихильною.

Герою цієї історії позаздрити важко, але хлопець не впадав у відчай і намагався допомогти оточуючим у міру своїх можливостей, і це дало свої плоди. В американському штаті Техас жив талановитий молодий гітарист. Вдень цей хлопець працював автослюсарем, а вечорами виступав у барах і парках. Незабаром образ рок-зірки зіграв з ним злий жарт.

Юнак став зловживати алкоголем, завдяки чому поступово опинявся в сумнівних компаніях. Батьки ніяк не могли на нього вплинути. Хлопець відбився від рук. Одного разу після чергового нічного концерту цей юнак поїхав разом зі своїми шанувальниками в цілодобовий гіпермаркет.

Щоб купити продуктів для вечірки, грошей не вистачало і захмелілий музикант запропонував товаришам взяти все що їм потрібно дарма. Вони розбили вітрину, стали витягувати коробки назовні. Господар торгової точки не розгубився. Він дістав з-під прилавка рушниці і зумів затримати нальотчиків. Суд відправив юнаків відбувати покарання за ґрати. Коли хлопець вийшов з в’язниці, то його очікував новий удар. Продовження у відео.

Leave a Comment