gtag('config', 'UA-197687991-1');

Офіціантка “нагрубила” хлопчикові у якого не було грошей… Пізніше вона побачила чек і ЗАПЛАКАЛА…(відео)

На жаль в наш час дуже складно залишатися доброзичливим і зберігати спокій. Постійна суєта, шум міста, черги і нескінченні пробки. Все це навіть самого доброзичливого і позитивно налаштованої людини може зробити агресивну і холодну особистість, яка до вечора просто ненавидить всіх оточуючих. На жаль але всі ці і ще безліч факторів так чи інакше впливають на нас, і думаю з цим складно посперечатися.

І сьогодні я вам розповім історію, яка сталася не так давно, але вже встиг облетіти весь інтернет. А багато хто не почув не змогли залишитися байдужими. Сталася вона з дівчиною на ім’я обидві. Наша героїня працює офіціанткою в одному з кафе міста Портленд, і саме вона поділилася цієї історії в соціальній мережі, які змусило багатьох задуматися.

У той день я як зазвичай обслуговувала своїх відвідувачів, а оскільки це був вихідний, потік клієнтів був набагато більше звичайного, та так, що дівчата навіть довелося затриматися під час обіду. Вона швидко переміщалася від столика до столика, щоб скоріше встигнути зібрати замовлення і відпустити якомога більше клієнтів, але потік вхідних заклад людей все ніяк не закінчувався.

І як би там не було, але дівчина ставало все більше дратівливі. Поглядаючи на годинник і розуміючи, що на обід вона сьогодні не потрапляє, можливо в цьому не було б нічого страшного, але правила кафе були такими, що якщо ти не встиг на свій обід, значить доведеться вже вечеряти ввечері вдома.

Додала тобі і ось коли здавалося, що дівчина встигла всіх обслужити і тільки збиралася піти поїсти залишивши кілька людей на свою напарницю, як вона побачила входить в закладі 10-річного хлопчика. Продовження у відео.

Leave a Comment