gtag('config', 'UA-197687991-1');

Бідний хлопчик грав у “сміттєвому” пакеті у футбол… Ось, що сталося, коли фото побачив Лео Мессі

Чи замислювалися ви про те, що любов до будь-якого виду спорту не має соціальних кордонів. Це почуття об’єднує людей незалежно від їх фінансового становища, віку і кольору шкіри, а на підтвердження цього є безліч фактів і доказів.

Історія знає багато прикладів того, як хлопці з найвіддаленіших сіл, де часто люди не тримали в руках більше долара, ставали чемпіонами світу і мільйонерами завдяки лише футболу, і звичайно мрії. Мрії, яких ніколи не покидала і в яку кожен з них вірив до кінця.

І сьогодні я вам розповім зворушливу історію маленького хлопчика з Афганістану на ім’я Муртаза Ахмаді, який не боявся мріяти і вірив, що його заповітне бажання рано чи пізно здійснитися. Думаю ні для кого не секрет, що Афганістан складно назвати багатою країною.

Швидше це країна контрастів, де з ті, хто ні в чому не потребує від слова зовсім є ті для кого хліб на столі вже щастя. І так вже вийшло, що наш маленький герой на ім’я Муртаза ставився до останніх, але навіть незважаючи на це вже з того моменту як хлопчина навчився ходити, в ньому вже тоді зародилася справжня чиста любов до футболу.

І як у будь-якого хлопчика до п’яти років, у нього був свій справжнісінький кумир. Звичайно ж це шестиразовий володар золотого м’яча Ліонель Мессі. І хоча навколо хлопчика не було розвиненою цивілізацією, але це не заважало йому показувати свою любов як футболу, так і своєму кумиру. Продовження у відео.

Leave a Comment