gtag('config', 'UA-197687991-1');

Дама “красиво” провчила викрадачів своєї машини… Вони й уявити не могли, чим все обернеться…

Думаю не потрібно зайвий раз і каже що з кожним роком все що нас оточує навколо стають все розумнішими. І саме тому в процесі стрімкого розвитку технологій дуже багато випадків, коли людей обманюють різного роду хакери і просто звичайні шахраї. Але в той же час друзі завдяки цим самим технологіям дуже часто і самі злочинці можуть виявитися жертвами навіть не підозрюючи про це.

Сьогодні я розповім вам історію яка сталася зовсім недавно, а що з цього вийшло ви і побачите далі. Героїні нашого відео Аннабелль Бред з австралійського міста, яка вже тривалий час працює радіоведучий. Її голос впізнають тисячі людей у всій Австралії. Близько двох років тому у жінки з’явилася мрія. Побачивши одного разу по телевізору новинну стрічку про електромобіль нового покоління тесла, вона відразу ж зрозуміла що і просто потрібен такий автомобіль.

Загалом мета була поставлена і саме час до неї наближатися. І все б нічого якби ціна на автомобіль даної марки не була такою вже високою. І хоча на Аннабель і вважається вельми успішний радіоведучий але все ж її доходи не дозволяли зробити таке дороге придбання в одну мить, але відмовлятися від своєї мрії вона не збиралася.

Своїми стараннями і багатогодинними ефірами Аннабель все-таки вдалося наблизитися до своєї мрії і знайти необхідну суму, а саме 70 тисяч доларів для покупки новеньке tesla model 3 чорного кольору. Але на той момент вона навіть не підозрювала що вже незабаром може позбутися свого автомобіля про який так довго мріяла. Продовження у відео.

Leave a Comment