gtag('config', 'UA-197687991-1');

Він просто поклав “камені” в КОРОБКУ, а у тром прокинувся мільйонером… Це просто геніально…

У нашому світі дуже багато дивовижних історій про те як звичайні такі ж як і ми з вами люди домагалися неймовірних результатів успіху завдяки своїм креативним іноді навіть божевільним ідеям, які одного разу відвідавши їх голову вже не змогли залишити наших героїв стороні. І навіть незважаючи на загальну думку оточуючих йшли до своєї мети, нерідко вислуховуючи собі різні гидоти від тих хто просто вважав їх божевільними.

І сьогодні друзі я якраз вам і розповім історію однієї людини який свого часу зміг зробити те що ще нікому не вдавалося до нього. А що з цього власне вийшла ви і побачите далі. Горе Даль був самим звичайним працівником, який все своє життя працював як то кажуть на дядька і зовсім не був успішною людиною. Йому вже було під сорок і в цьому віці за все своє життя єдине чим він міг похвалитися – посадою позаштатного редактора і кредитами на будинок.

Загалом все життя проходило повз нього і нічого не віщувало ніяких змін. Рутина і низькооплачувана робота-все це змушувало його кожен день вставати і знову бігти у справах. Але все це було рівно до того моменту поки одного разу наш герой не пішов в бар. Продовження у відео.

Leave a Comment