gtag('config', 'UA-197687991-1');

Кожен день “котяра” приносив купу грошей… Чоловік встановив камеру і був в шоці…

Напевно кожен з нас вирушаючи у своїх справах нерідко зустрічає на вулиці бездомних тварин, які з тих чи інших причин опинилися там зовсім одні. І часто буває так що їм потрібна наша допомога але на жаль більшість з нас проходять повз просто роблячи вигляд що їх не помічає.

Але думаю як ви вже зрозуміли в нашій історії було все зовсім по-іншому. І так вже вийшло що бездомний котяра не просто зміг відплатити людям тієї ж монетою але і навіть стати популярним на весь світ. Все почалося з того що керівник однієї маркетингової фірми знайшов на вулиці кота який нічим не відрізнявся від своїх побратимів і хаотично тинявся біля дороги. Чоловікові стало його шкода і не довго думаючи він вирішив забрати його до себе в офіс.

З тих пір життя мурлики заграла новими фарбами. І варто відзначити що кіт досить швидко освоївся і став своїм. Він грайливо ходив по кабінетах, прогулювався по робочих столах і клавіатурах працівників офісу. І навіть частенько відправляв ще недописаної листи по електронній пошті. Загалом він був зайнятий своїми дуже важливими справами. І все б нічого але через кілька днів люди стали помічати щось дивне. Продовження у відео.

Leave a Comment