gtag('config', 'UA-197687991-1');

Кожен день цей пінгвін сам крокував на ринок… Його історія облетіла весь світ…

А як ви ставитеся до домашніх тварин і хто вам особисто більше до душі. І швидше за все відповідь буде очевидна адже більшість скаже кішки або собаки. А якщо я вам скажу що в одній родині домашнім вихованцям став ніхто інший як пінгвін. Та не простий Пінгвін а Королівський. Здивовані ви ще більше здивуєтеся коли дізнаєтеся як жила і чим займалася це горда морський птах. І повірте свого часу вона змогла підкорити весь світ.

Зустрітися славою це надзвичайно розумний винахідливі і чарівний Королівський пінгвін який багато років жив у простій японській родині. Хочу нагадати що королівські пінгвіни відносяться до сімейства нелітаючих морських птахів. Представники цього виду мають яскраве забарвлення і можуть досягати до ста тридцяти сантиметрів висоту. Живуть вони на вогненній землі деяких субантарктичних островах в Південній Атлантиці та Індійському океані ну і як ще опинилася в японській родині.

Причому живуть настільки впевнена що конкретно наша героїня навіть стала повноправним її членом. Вперше в світі Алла Лі почули ще в далекому 1996 році коли їй вже було 10 років а конкретніше після того як вони розповіли всі популярні на той час ЗМІ. І навіть зняли цілий документальний фільм і напевно багато запитають так чому ж ла ла заслужила стільки увагу. І відповідь на це питання буде трішечки далі.

А почалося все з того що звичайний сільський рибалка на ім’я Шин Лук як зазвичай відправився на риболовлю і в черговий раз закинувши свої мережі в них виявився незвичайний улов. Молодий пінгвін заплутався в мережах і не міг самостійно вибратися але коли чоловік вирішив йому в цьому допомогти то побачив на його тілі рани. Продовження у відео.

Leave a Comment