gtag('config', 'UA-197687991-1');

Прибиральницю запросили забратися в пентхаусі… Але, вона і уявити не могла, що для неї приготували

Думаю немає ніяких сумнівів що події 2020 року назавжди увійдуть в історію. І вже точно ніхто з нас ще пару років тому не міг і уявити що нам доведеться переглянути свій звичний спосіб життя і своєї цінності. Пандемія так чи інакше але торкнулася практично кожної людини на нашій планеті і в підсумку всіх нас змінила.

Але крім усього перерахованого пандемії завдала величезного удару і по економіці країн залишивши десятки мільйонів людей без роботи і засобів до існування. І до слова не минула ця біда і героїні нашого відео на ім’я Роза яка також виявилася вельми складною для себе ситуації. Але саме її історія яка сталася зовсім недавно буквально за лічені дні облетіла весь світ і не змогла залишити байдужими мільйони людей. І повірте вона вас точно здивує і порадує але про все по порядку.

Роза звичайнісінька мешканка Нью-Йорка яка в житті довелося дуже не солодко. Народилася вона в бідній родині батько пішов від матері коли і було всього чотири рочки. З тих пір мамі довелося буквально тягнути на собі не тільки її але і маленьку сестричку на ім’я Емілі. Жінка працювала на декількох роботах і все ж змогла підняти ці на ноги. Продовження у відео.

Leave a Comment