gtag('config', 'UA-197687991-1');

Люди сміялися над ним, коли він садив дерева в пустелі! Але пізніше всі були в шоці…

Багато хто говорить що одна людина не в змозі змінити цей світ але як би там не було озеро і нашої історії вирішив довести всім Зворотні. І як сам він говорить головне точно знати чого ти хочеш від життя і впевнено йти до своєї мети і тоді напевно у вас все вийде. Але ми з вами перенесемося в Індію.

Колись давно індійський Острів Маджулі на річки Брахмапутра був найбільшим річковим островом у світі а його площа становила нереальних тисяча сто квадратних кілометрів, але в 1979 році все змінилося. Саме в той рік сильна повінь обрушилася на острів і потрясла всіх місцевих жителів.

Через це стихійного лиха постраждало дуже багато змій і звірів які були просто змиті. І багато хто скаже ну з ким не буває і що тут поробиш але в той же час 16-річний хлопчик і селище Джорхат який розташувалася на острові Маджулі на ім’я Джадав Пайенг був не просто вражений цим подіям а вражений настільки що вирішив все змінити.

Стоячи серед уламків села ще зовсім юний хлопчина побачив багато загиблих змій і звірів і тоді він подумав що якби на місці повінь були дерева то їх вдалося б врятувати. Подумав і все та як би не так вже незабаром хлопець почав мозкувати.

Як же зробити так щоб подібне не повторилося ніколи. І навіть незважаючи на свій юний вік Джадав розробив успішний план згідно з яким він хотів висадити біля селища Джихад дерева. Мені було шкода звірів і я розумів що потрібно вживати радикальних заходів. Продовження у відео.

Leave a Comment