gtag('config', 'UA-197687991-1');

Історія цієї пари підкорила весь світ… Красуня вийшла за хлопця на візку…

Думаю ні для кого не секрет що далеко не всі сімейні пари вписуються в загальноприйняті норми і нерідко зустрічаються такі які дивують оточуючих вже з першого погляду. І хто б що не говорив про подібні відносини але іноді саме вони доводять що люди які люблять по-справжньому готові закривати очі на що завгодно в тому числі і на будь-які недоліки своїй другій половинці.

І сьогодні я вам розповім дивовижну історію кохання однієї молодої пари з Пенсільванії яка не так давно облетіла весь світ і я просто впевнений що вона вам так само сподобається. 27-річний Шейн Беркоу чудовий і веселий хлопець який народився з нервово-м’язовим захворюванням спінальної м’язової атрофії. На жаль це захворювання з часом призводить до погіршення стану м’язів а сам герой ще з двох років знаходиться в інвалідному кріслі. А ось його друга половинка 24-річна Хана і абсолютно здорова дівчина до того ж дуже симпатична.

Здавалося б ну що може бути спільного у цієї пари але незважаючи на їх відмінності хлопець і дівчина так сильно полюбили один одного що недавно навіть одружилися. Правда на жаль це було лише маленька версія свята у зв’язку з останніми подіями в світі але незабаром вони планують організувати велике весілля на які зберуть всіх родичів і друзів. Продовження у відео.

Leave a Comment