gtag('config', 'UA-197687991-1');

Працівниця секонд-хенду знайшла в одязі купу грошей. Вона відразу ж кличе боса.

Секонд-хенд-неймовірно популярне явище, причому в багатьох країнах світу. Цілком логічно використовувати одяг повторно, а не просто викидати якщо наряд чимось не підійшов. Практично в кожному американському місті є секонд-хенди Goodwill. Це неймовірні магазини, в яких можна знайти все: старі платівки і книги, всі види одягу, посуд і навіть меблі.

У місті Норман, Оклахома є 6 секонд-хендів Goodwill. В одному з них і сталася ця дивовижна історія. Андреа Лессінг працює в магазині Goodwill зовсім недавно, з лютого 2021 року. В її обов’язки входить перевірка всіх пожертвуваних речей і їх сортування. Як пояснює Андреа, перш ніж продавати колишні у використанні речі, потрібно переконатися, що на них немає плям, дірок, розривів.

Цього разу жінці належало перевірити купу старих джемперів. Коли черга дійшла до двох складених разом светрів, Андреа подумала, що в них загорнуті книги. Це було цілком логічне припущення, адже далеко не всі люди акуратно пакують свої пожертвування перед відправкою. Але в даному випадку вона помилялася, а правда привела її в шок!

Чи можете ви уявити собі здивування співробітниці Goodwill, коли вона виявила в старих речах конверти з купюрами по 100 $! Жінка згадує про цю подію так: “Там були стопки конвертів, і в них лежали купюри по 100 $. Ціла стопка з 100-доларових банкнот на загальну суму 42 000 $. Моя перша думка була-це підробка”. Продовження у відео.

Leave a Comment