gtag('config', 'UA-197687991-1');

Хлопець втратив роботу але став мільйонером і головним руйнівником лайфхаків. Історія Хабі Лейма.

Коли на нашій планеті повсюдно почали вводити карантин і закривати робочі місця, людям довелося перебудовуватися і вчитися заробляти гроші по-новому. Хабан Лейм, темношкірий 21-річний житель Італії, ще недавно думав, Чи буде у нього найближчим часом їжа, а зараз звикає до життя в статусі популярного і дуже успішного блогера планети.

Цей хлопець напевно відомий кожному, у кого є акаунти в соцмережах. Популярність Khaby Lame зростає з кожним днем, а записані ним відео можна запросто знайти в Інтернеті. У Лейма вже є більше 90 мільйонів фоловерів в TikTok, і багато експертів стверджують, що його потенціалу цілком вистачить для повалення з позиції лідера Чарлі Дамеліо – найвідомішого блогера з Америки з її 120 000 000 передплатників.

Хабан Лейм-справжній феномен TikTok, адже в своїх відеосюжетах він майже нічого не робить і не говорить. Він всього лише з виглядом неймовірного осуду і розчарування переглядає чужі ролики з лайфхаками, а потім озвучує своє, неймовірно просте рішення проблеми. Так як же Хабан Лейм став новою зіркою TikTok? Хабан Лейм родом з Сенегалу, коли йому виповнився рік, сім’я переселилася до Італії.

Дитинство Хабі пройшло в Турині, там він закінчив школу. Грошей на подальшу освіту у юнака не було, тому він влаштувався різноробочим на завод неподалік від Турина. Там він і працював до тих пір, поки не оголосили пандемію коронавірусу і не ввели жорсткий карантин, через який закрили завод. Як і багато інших людей, Хабан втратив роботу.

Сидячи вдома, юнак вирішив спробувати себе в ролі блогера і завів аккаунт на TikTok. Перші гумористичні міні-ролики виявилися абсолютно невдалими і не привернули нічиєї уваги. Але хлопець не впав у відчай і продовжив експерименти. На початку 2021 року Лейм зробив відеоролики, в яких показував свою реакцію на мережеві лайфхаки. Продовження у відео.

Leave a Comment