gtag('config', 'UA-197687991-1');

Чоловік рятує дикого коня, через кілька миттєвостей отримує неймовірне ” спасибі»

Коні-красиві, величні, благородні і волелюбні істоти. Більшість людей закохуються в них раз і назавжди, але є і ті, хто ставиться до них інакше. У деяких країнах, наприклад в Румунії, поширене таке явище, як вилов диких коней. Для мисливців розставляти спеціальні дротяні пастки-цілком звичайна практика.

А спійманим тваринам, щоб не дати їм втекти, практично завжди пов’язують ланцюгами передні або задні ноги. На жаль, дуже часто це закінчується травмою або навіть призводить до незворотних порушень в здатності тварини рухатися. Однак ця історія про доброго незнайомця, який випадково зустрів закуту в ланцюзі молодого дикого коня і врятував йому життя.

Незнайомець був місцевим ветеринаром, тому відразу зрозумів: тварину потрібно терміново звільняти, поки пошкодження не стали незворотними. Ланцюги були настільки щільно закручені навколо її щиколоток, що вже почали прорізати шкіру! Ще трохи, і кровообіг може припинитися, тоді тварина втратить здатність ходити.

Обережно, щоб не налякати коня, чоловік підійшов до неї. Він дістав кусачки і взявся за роботу з ланцюгами: обережно вставляв кусачки і перерізав ланки. Тварина важко дихала, що було поганим знаком – йому було боляче. Незнайомець продовжував працювати і незабаром перерізав всі ланцюги на передніх ногах.

А потім він побачив ще дещо, що завдавало тварині неймовірний біль. Хоча ланцюги і були болючими, але те, що було заховано під ними, виявилося воістину жахливим. Під ланцюгами, у копита застряг клубок гострих металевих проводів. Судячи з того, що цей клубок був досить глибоко, він знаходився там вже давно. Продовження у відео.

Leave a Comment