gtag('config', 'UA-197687991-1');

Хлопець скинув 90 кілограмів і мало не пошкодував про це. Зараз він збирає гроші на операцію…

Зайва вага-проблема, з якою стикається чимало сучасних людей. Багатьом з них вдається схуднути, але чи доводиться їм шкодувати про це? Джош Сміт, 26-річний хлопець, що живе у Великобританії, в місті Уітчерч, скинув більше половини своєї ваги і пошкодував про це. Чому? Давайте по порядку, і ви зрозумієте. Як розповів Джош, 12 років тому його вага становила 76 кілограм, а стрімко одужувати він почав в 2009 році, коли помер його улюблений дідусь.

Хлопець моторошно переживав трагедію і ніяк не міг змиритися з втратою близької людини, а свій стрес він просто заїдав. Майже кожен день він замовляв величезну піцу і з’їдав кілька пачок чіпсів, а потім запивав все це двома літрами кока-коли. Так тривало кілька років поспіль, хлопець швидко одужував, і вже в 2017 його вага дійшла до позначки в 165 кілограм. Це була найбільша вага Джоша за всі роки його життя.

І ця вага стала відправною точкою на шляху до неймовірного перетворення цієї молодої людини. У 2017 році разом зі своїм другом Джош Сміт поїхав відпочивати в Амстердам. Там, гуляючи вулицями цього красивого міста, двоє англійців з жахом усвідомили, що вони-найтовстіші з усіх пішоходів. Як згадує Джош, саме тоді, під час поїздки, він прийняв рішення схуднути, причому схуднути ще до повернення додому.

Неймовірно, але Сміту це вдалося: ще перебуваючи в Нідерландах, він зумів скинути майже 29 кілограм своєї ваги. Про цю подію хлопець відгукнувся так: “я абсолютно не очікував, що зможу схуднути так сильно! Але я дуже надихнувся отриманим результатом!». Повернувшись до Великобританії, молодий чоловік вирішив і далі працювати над своєю зовнішністю. Він став вважати кілокалорії і скоротив калорійність споживаних продуктів вдвічі.

Це подіяло: вага швидко зменшувався, і за 4 роки Джош позбувся ще 90 кілограмів. Про те, що сталося далі, герой цієї історії розповідає так: «відразу, коли я тільки почав так стрімко худнути, зі мною все було в порядку. А потім цифри на вагах стали моєю нав’язливою ідеєю – я почав постійно голодувати, щоб стати ще стрункішою». Продовження у відео.

Leave a Comment