gtag('config', 'UA-197687991-1');

Мати злякалася і кинула сина в пологовому будинку, але він виріс і домігся успіху…

Кожна дитина по-своєму унікальна, але є дійсно особливі діти. Іноді те, що робить дитину особливим, диктує розклад всього його подальшого життя. Джоно Ланкастер, 35-річний англієць, досить успішний молодий чоловік: у нього є робота, яка йому подобається і забезпечує його, є улюблена дівчина-красуня.

Ця людина народилася справжнім переможцем, адже незважаючи на важке захворювання, він зумів досягти в житті набагато більшого, ніж багато здорових людей. Рідна мати відмовилася від Джоно ще в пологовому будинку, практично відразу після його появи на світ. А все тому, що у нього було рідкісне генетичне захворювання, що має назву «синдром Тричера-Коллінза».

Синдром Тричера-Коллінза призводить до того, що ще на стадії формування у плода перестають розвиватися лицьові кістки. В результаті у людей з цим захворюванням через деформацію зовнішнього слухового проходу спостерігаються порушення зі слухом, а через відсутність деяких кісток навколо очниць куточки очей дуже сильно опущені вниз.

І хоча хвороба ніяк не позначається на розумовому розвитку людини, понівечене обличчя майже не залишає шансів жити повноцінним життям. Джоно пощастило-йому не довелося залишатися відмовною дитиною. Хлопчика взяла на виховання бездітна сім’я Ланкастерів, яка виростила його в любові і турботі, як рідного сина.

Джоно з раннього дитинства дуже страждав через свою зовнішність, адже діти не хотіли з ним дружити і всіляко насміхалися. Зараз хлопець так згадує про це: “я так сильно хотів мати друзів, що купував кілограми цукерок і роздавав їх усім – думав, це допоможе. Продовження у відео.

Leave a Comment