gtag('config', 'UA-197687991-1');

Ролик зі скатом, що сміється, зібрав мільйон переглядів. Людям побачивши цієї “посмішки” хочеться плакати.

Ролик зі скатом, що сміється, зібрав мільйон переглядів. Але багатьом людям при вигляді цієї “посмішки” хочеться плакати. Давайте розберемося чому? У Мережі є багато роликів за участю тварин, причому деякі з них збирають численну аудиторію і виходять в топи. А як були зняті ці відеоролики, і що за ними стоїть насправді? Тіктокер з США з нікнеймом Mafishguy недавно опинився в центрі уваги дуже багатьох людей.

Як зазначено в профілі Mafishguy, ця людина заробляє собі на життя риболовлею. Під час частих виходів у відкрите море він також знімає гумористичні ролики, які потім викладає в TikTok. Одна з останніх записів, опублікована блогером, вийшла в топи і за кілька тижнів набрала понад 118 000 000 переглядів – це неймовірно високий показник для платформи.

На вірусному відео видно, як рибалка лоскоче щойно спійманого ската. У відповідь скат стискається, немов дитина, і відкриває рот, а потім «посміхається». Ця “посмішка «підкорила серця багатьох людей, глядачі довго не переставали розчулюватися» задоволеною” мордочкою риби. Але автор контенту отримав не тільки високу статистику в TikTok, але і масу негативних коментарів з приводу своєї діяльності.

Дуже багато користувачів соцмережі звинуватили Mafishguy в тому, що він жорстоко поводиться з живими істотами. Судячи з коментарів, більшість глядачів зрозуміли, що на відео немає нічого зворушливого. Вони припустили, що скат просто задихається і це його передсмертні конвульсії.

Ось як написав про це один з користувачів: “це неймовірно жорстоко! І скат зовсім не відчуває задоволення і не посміхається. Дуже сумно, що заради переглядів і лайків тварини змушені терпіти таке жорстоке поводження”. Продовження у відео.

Leave a Comment