gtag('config', 'UA-197687991-1');

Пес прийшов на похорон господаря. Те, що стало відбуватися пізніше зворушило всіх…

Історії за участю тварин дуже часто захоплюють наші серця. Брати наші менші зазвичай проявляють такі непідробні емоції, що це буквально зачіпає душу. Так і ця історія – вона нікого не залишить байдужим. Історія, яку я сьогодні розповім сталася в Туреччині, в містечку Бурса. Пес на ім’я Цезар втратив свого господаря-79-річного Мехмета ільхана.

Мехмет вже давно був паралізований, а останні дні життя перебував у міському госпіталі. Весь час, поки чоловік був під наглядом лікарів, Цезар неймовірно сумував за ним і навіть відмовлявся від їжі. Алі, син Мехмета, каже, що у його батька і Цезаря завжди був особливий зв’язок. Алі стверджує, що вони прекрасно відчували настрій один одного, для цього їм не були потрібні ніякі слова.

Коли тіло Мехмета ільхана привезли з госпіталю додому, Цезар постійно сидів поруч. Пес не відійшов ні разу, ні на секунду – навіть після смерті господаря він залишався найвідданішим його другом. А в очах нещасної тварини читалася така неймовірна туга і біль, що кожна людина, мимоволі це помічає, співчував чотирилапому створення.

Коли почалася похоронна церемонія і труну з тілом покійного несли спочатку в мечеть, а звідти на кладовищі, вірний пес очолював процесію. Цезар йшов першим, а вже за ним родичі, друзі, знайомі. Алі Ільхан згадує про те, що відбувалося в день похорону: «Цезар нікого до себе не підпускав навіть на крок.

Можливо, він боявся, що його відведуть і не дозволять бути поруч з померлим другом. Так тривало до тих пір, поки тіло батька не зрадили землі”. Алі також додав:»Цезар – неймовірно благородна тварина, таким він був завжди”. Продовження у відео.

Leave a Comment