gtag('config', 'UA-197687991-1');

Мер на пару днів став бездомним щоб перевірити роботу чиновників. Побачене вразило його…

Колись давно відомий письменник Марк Твен написав роман» Принц і жебрак”, головні герої якого на час помінялися місцями. З волі автора ці події відбувалися в 1547 році в Лондоні. А історія, яку я сьогодні розповім – не вигадка, і трапилася вона не так давно в американському місті Солт-Лейк-Сіті. Бен Макадамс вже близько трьох років займає посаду мера округу Солт-Лейк, штат Юта.

Ця людина працює не “для галочки”, він дійсно намагається робити багато корисного. Нещодавно Макадамс зважився провести неймовірний експеримент: на пару днів він кардинально змінив своє життя і перетворився на жебрака бомжа. Назустріч пригодам Бен Макадамс вийшов без нічого: у нього не було з собою ні паспорта, ні гаманця – тільки пакет з одягом, телефон і обрізок старого брезенту.

Його зовнішній вигляд практично не відрізнявся від виду бомжа: брудні потерті джинси, вицвілий розтягнутий светр. Загалом, за весь час, що мер зображував жебрака, його ніхто не впізнав. Заради чого ж Макадамс затіяв всю цю гру? Політик подумав, що такий експеримент допоможе йому зробити реформу з поліпшення якості життя жебраків і бездомних, заплановану на найближчий час, більш ефективною.

Найголовніше завдання, яке він поставив перед собою, полягала в наступному: розібратися, чому серед бомжів настільки непопулярні нічліжки, що вони вважають за краще спати під відкритим небом. Тому одну ніч мер вирішив провести на вулиці, а наступну – в нічліжці. У першу ніч політик влаштувався прямо посеред газону на вулиці Rio Grande, але поспати у нього вийшло години чотири, не більше. Продовження у відео.

Leave a Comment