gtag('config', 'UA-197687991-1');

Підліток приходить до лікарні з коробкою, коли медсестра відкриває її, то не може повірити очам!

Дуже часто наше життя направляють люди, які опиняються поруч у важкій ситуації, особливо така підтримка потрібна підліткам. Джіні Джозеф вже довше 20-и років працювала медсестрою по догляду за новонародженими в шведсько-американській лікарні в Рокфорді, штат Іллінойс. Одного разу їй довелося стати учасницею однієї дивовижної історії. Сталося це 24 квітня 2004 року, Джіні якраз чергувала у відділенні невідкладної допомоги.

Коли вона вийшла в коридор, то побачила підлітка з коробкою з-під взуття. Весь зовнішній вигляд хлопця говорив про його неймовірну схвильованості, очі були наповнені сльозами. Джіні підійшла до нього і запитала, що він тут робить. У відповідь підліток простягнув їй взуттєву коробку. Джіні була вражена, коли заглянула всередину коробки. Там лежала новонароджена дитина, одягнена в ляльковий комбінезон і загорнута в кухонний рушник.

Медсестра негайно забрала малюка у відділення, і лише три години потому персоналу вдалося стабілізувати його стан. Весь цей час підліток чекав у коридорі і плакав. Джіні вирішила дізнатися у нього всі подробиці того, що сталося. Хлопець розповів, що ця дитина – його син. І що він сам і його 15-річна подруга, мати малюка, хочуть від нього відмовитися.

Джіні пояснила, що відмовитися від батьківських прав він може в будь-яку хвилину, але коли він це зробить, то йому ніхто не стане повідомляти оновлену інформацію про стан дитини. Вона запропонувала новоспеченому батькові взяти два батьківські браслети і не поспішати з прийняттям рішення. Наступного дня підліток прийшов до лікарні зі своєю подругою Черіш Коутс – вони вирішили разом відвідати сина.

Черіш була явно засмучена і стояла, опустивши голову. Побачивши стан молодої мами, Джіні постаралася втішити її. Медсестра поклала руку на плече Черіш і без тіні осуду в голосі сказала: “Ти ж знаєш «що врятувала йому життя, вірно? Ви дали йому хороший шанс, не потрібно панікувати”. Продовження у відео.

Leave a Comment