gtag('config', 'UA-197687991-1');

Собака розбудила жінку кусаючи її за вухо, це врятувало всю сім’ю…

Сьогодні, як і багато тисячоліть тому, не існує більш чутливого приладу, ніж вухо собаки і більш точного датчика, ніж собачий ніс. Але, мабуть, найважливіші якості, притаманне цим тваринам-їх кмітливість і відданість людині. У сім’ї з п’яти чоловік-53-річної Вімали, її 58 – річного чоловіка Марімута і їх трьох дітей-жила 8-місячна Малайзійська собака на прізвисько Анандавелі.

Вона була доброзичливою і дуже веселою, здавалося, могла б грати цілодобово. Все сталося на світанку, близько 5-ї ранку. В цей час вся сім’я спала, не спалося лише цуценяті Анандавелі. Малятко щосили намагалася розбудити Вималу. Спочатку вона легенько і дуже акуратно смикнула жінку за волосся, але безрезультатно. Тоді вона почала обережно покусувати обличчя і вухо своєї господині.

Бачачи, що та ніяк не реагує, Анандавелі почала наполегливо тягнути її за піжаму. Потім Вимала так розповідала про це: “Спочатку я подумала, що собака хоче грати, тому я постаралася просто не звертати на неї уваги. Потім я вирішила, що, можливо, вона хоче пити. Я так добре спала, і мені дуже не хотілося підніматися, тому крізь сон я сказала їй, щоб вона сама пішла на кухню і взяла собі води.

Я сподівалася, що вона відстане, і я зможу спати далі. Але собака ставала все наполегливішою і коли почала тягнути мою піжаму, мені довелося встати». Піднявшись з ліжка, Вимала прийшла в жах: середина будинку, де був облаштований сімейний вівтар для молитов, повністю була у вогні. Зрозумівши, що в будинку пожежа, жінка почала будити всю свою сім’ю.

На щастя, собака вчасно розбудила господиню, адже навіть найменша затримка могла б коштувати життя як мінімум однієї людини-Марімута, який через перенесений нещодавно інсульт погано ходить. Главі сімейства вибиратися з палаючого будинку допомагав молодший син.

Всі встигли вчасно евакуюватися, завдяки чому залишилися живі і відносно неушкоджені. Ось так відважна і тямуща Малайзійська собака врятувала своїх господарів від небезпеки і, можливо, навіть від загибелі, вчасно попередивши їх про пожежу, що почалася. Продовження у відео.

Leave a Comment