gtag('config', 'UA-197687991-1');

Старий вперше опинився в літаку, і всі сміялися над ним, але незабаром сталося жахливе

Життя часто дає уроки людям з високою зарозумілістю і презирством до оточуючих. Тому не варто зарозуміло судити тих, хто поруч, не знаючи їх життя і душі. У далекій Австралії вже багато років жила сім’я фермерів. У подружжя Мартіна і Олівії було два сини, але їх рідко можна побачити у батьків. Найчастіше тут бувають онуки, які з цікавістю придивляються до великого господарства бабусі і дідусі.

Але вони ще занадто малі, щоб дізнатися подробиці життя свого діда. Мартін народився в багатій родині. Мати його була дочкою політика, а батько – сином шановного лікаря, який вирішив продовжити династію. Шлюб був влаштований і за розрахунком (обидві сім’ї були багатими), і по любові, оскільки між хлопцем і дівчиною спалахнуло щире почуття. Першою на світ з’явилася старша сестра Мартіна.

Інтереси у дітей були абсолютно різними. Даніела відразу вирішила йти по стопах батька, угледівши в цьому можливості для кар’єри. Хлопчик з дитинства був особливим. Він заявив, що мріє їсти те, що виростить на землі сам. Батьки дуже дивувалися, але не перешкоджали хлопчикові. І він з радістю вчився у бабусі і дідуся, як обробляти землю.

Сім’я хлопчика ставала все більш забезпеченою. І одного разу їх батькові запропонували унікальну роботу у величезному медичному центрі в Європі. За тривалим контрактом Соціальне забезпечення і зарплата пропонувалася на найвищому рівні. Сім’я вирішила все продати і переїхати в іншу країну. Хлопчик плакав і просив залишити його з бабусею і дідусем. Продовження у відео.

Leave a Comment