gtag('config', 'UA-197687991-1');

Жінка без дітей збентежена, коли тест ДНК показав, що у неї є дочка…

ДНК-тести, були досить-таки популярні в США. Люди проходили тестування, щоб дізнатися свій родовід і, можливо, знайти родичів. І іноді такі експерименти закінчувалися дуже незвично. Для одних це було чимось на зразок невинного розваги, інші ставилися до цього більш серйозно. Так само і результат-деяким інформація виявилася просто корисною, а деякі були шоковані отриманими відомостями.

Моллі Сінерт була в сім’ї прийомною дитиною. Дівчині пощастило, у неї не було нестачі уваги і любові. Напевно, тому вона практично ніколи не цікавилася своїми біологічними батьками. Але одного разу, випадково натрапивши в Інтернеті на рекламу ДНК-тесту, Моллі вирішила пройти його і хоч щось дізнатися про своє коріння і кровних родичів. Отримані результати шокували всю сім’ю!

Тест показав, що ДНК на 49,96% збігається з ДНК іншої людини – 11-річної дівчинки. Моллі пояснили, що, судячи з такого приголомшливого збігу, ця дівчинка може бути її дочкою. Але ж Моллі ніколи не була вагітна, тому про дитину взагалі не доводилося говорити! Пізніше Моллі так описувала всю цю історію: “я подумала, що непогано було б знайти найближчих родичів. Тому зробила ДНК-тест.

У цьому тесті була опція пошуку родичів, які також його здали. Я натиснула на кнопку, і мені показали дані абсолютно чужої людини, який на 49,96% був схожий на мене». Як же таке могло статися? Ким була дитина, яку назвали дочкою Моллі? Звичайно ж, дівчина вирішила це з’ясувати. Вона написала дівчинці, яку звали Ізабель Бушнелл, і в результаті цього спілкування все поступово встало на свої місця. Продовження у відео.

Leave a Comment