gtag('config', 'UA-197687991-1');

Батьки дочки почали розпитувати нареченого про зарплату. Коли він не відповів, його виставили за двері.

Коли у закоханих доходить справа до весілля, їм доводиться вибудовувати відносини з батьками своїх «половинок». Як показує життя, з майбутніми родичами іноді буває дуже складно порозумітися. Яскравий приклад того, як не складаються стосунки – історія, викладена на сайт Reddit молодим канадцем Олівером. Мабуть, для зручності сприйняття є сенс розповісти її від першої особи.

З Алісією ми зустрічалися досить довго, вже навіть почали складати плани з приводу майбутнього спільного життя. З її батьками я поки не був знайомий, але на цей уїк-енд вони запросили мене до себе і хотіли поговорити один на один. Звичайно ж, я відправився до майбутніх родичів в гості, але я ніяк не очікував, що знайомство відбудеться саме так!

За обідом всі поводилися досить спокійно-ніяких розпитувань не було, хоча я їх чекав А потім батько Алісії попросив, щоб я залишив свій мобільний телефон і пройшов в іншу кімнату. Прохання залишити телефон здалася мені дещо дивною, але я її все ж виконав. Подумав, може майбутній тесть хоче, щоб я не відволікався під час серйозної розмови з ним.

Як тільки я і батьки Алісії опинилися в гостьовій кімнаті, почалася розмова про мою роботу. Потрібно сказати, що у мене складається відмінна кар’єра, днями мене підвищили на посаді і, відповідно, збільшили зарплату. Я добре заробляю-цілком вистачить для молодої сім’ї. Але майбутні тесть і теща навіть приблизно не знали, скільки я отримую, і зараз стали наполегливо розпитувати мене про це.

Здавалося, мої доходи-це єдине, що їх цікавило. Мені зовсім не сподобалося те, як розгорталася бесіда, тому я спробував ввічливо змінити тему. Але батьки, бачачи, що я не збираюся розповідати про свою зарплату, продовжували наполегливо вимагати пояснень.

В якості головного аргументу вони сказали наступне: їм дуже важливо знати про мій фінансовий стан, адже вони повинні бути впевнені, що я зможу забезпечувати свою майбутню дружину – їх дочку. Я всіляко намагався запевнити майбутніх родичів в тому, що Алісія в надійних руках, що я добре заробляю, і що ми ні в чому не будемо потребувати. Продовження у відео.

Leave a Comment