gtag('config', 'UA-197687991-1');

Дівчина досліджує покинутий будинок і відчуває ШОК від виявленого у вітальні…

Що значить для фотографа опинитися в потрібний час в потрібному місці? Це означає, що відмінний кадр гарантований. Але іноді, крім цікавих фото, життя підкидає і інші сюрпризи. Леслі Мьюїр була не просто фотографом, а справжнім міським дослідником: вона любила знаходити і знімати різні занедбані місця і будівлі.

Цього разу, коли Леслі поверталася додому після тривалого святкування свого дня народження, її увагу привернув напівзруйнований Червоний будинок. Він виглядав так, немов був покинутий вже багато років: дах провалюється, під’їзна дорога і весь двір заросли високою травою. Незрозуміло чому, але цей будинок заінтригував Леслі, і вона вирішила його досліджувати і зробити кілька знімків.

Дівчина ходила навколо таємничої резиденції і фотографувала різні цікаві деталі, а потім вирішила зазирнути всередину: вона була впевнена, що будинок покинутий, і не турбувалася про те, що цим своїм вчинком розсердить когось. Коли цікавість Леслі привела її в вітальню, вона зробила шокуюче відкриття: знайшла там те, чого абсолютно не очікувала. І тоді цей випадковий Червоний будинок назавжди змінив її життя.

Коли фотограф опинилася у вітальні, несподівано за її спиною прозвучало дивне»Привіт”. Всередині того, що Леслі вважала покинутим будинком, вона зустріла Лоуренса. “Це Лоуренс. Він живе в будинку, який я порахувала покинутим ” – написала Леслі Мьюїр під фотографією, яку розмістила на своїй сторінці в Instagram. А потім дівчина розповіла трагічну історію цієї людини:

“Я виявила Лоуренса у вітальні. Йому важко пересуватися, тому він проводить там більшу частину часу. Одні. У нього немає правого ока, а лівий майже нічого не бачить через сильну катаракти». Потім дівчина додала: “але, схоже, що погане здоров’я цієї старої людини зовсім не зашкодило його духу. Він був зі мною неймовірно милим і добрим. І навіть виявився настільки люб’язним, що дозволив мені себе сфотографувати». Продовження у відео.

Leave a Comment