gtag('config', 'UA-197687991-1');

Вона була майже його дружиною, коли мати нареченого побачила в нареченій щось дивне і зупинила весілля.

Іноді закохана людина готова одружитися, навіть не дізнавшись до кінця свою другу половину, але варто пам’ятати, що будь-які відносини вимагаю часу. Сьогодні я розповім історію, яка, точно вас здивує. Карлос був молодим хлопцем, який завжди хотів працювати з комп’ютерами, його виростила одна мати. Він дуже поважав жінок, на відміну від більшості молодих людей його віку. Його батько помер, коли хлопчик був зовсім малий, і Карлос залишився під опікою матері.

Він пообіцяв своєму батькові перед смертю, що як тільки виросте, піде працювати, щоб мати ні в чому більше не потребувала. Його мати Ноелья працювала вчителькою в школі і давала приватні уроки вечорами, щоб заробити більше грошей і мати можливість забезпечити сина всім необхідним. Коли хлопець закінчив бакалаврат, мати відправила його за кордон, щоб той продовжив вивчати програмування.

Жінці дуже важко далося розставання з рідним сином, але вона була впевнена, що так буде краще для його освіти. Жінка працювала понаднормово, тільки щоб заробити грошей на навчання сина. До того ж вона збирала гроші на цей час вже багато років. Завдяки своїй старанності та інтересу до навчання, молодий чоловік завоював повагу викладачів університету і один з них допоміг йому знайти роботу на пів ставки в одній відомій фірмі.

Потроху хлопець зміг проявити себе на новій роботі і став отримувати досить високу зарплату, так що він зв’язався зі своєю матір’ю і сказав їй, щоб вона більше не турбувалася про його витрати, так як він вже працює і може утримувати себе. Ноелья була дуже задоволена не тому, що їй більше не потрібно було платити за сина, а тому, що вона знала, що її син стає справжнім професіоналом своєї справи ще до закінчення університету.

Вона завжди розповідала подругам, який розумний у неї син, який навіть відправляв їй гроші щомісяця. Крім успіхів на роботі Карлос процвітав і в університеті, він завжди отримував вищі оцінки з усіх предметів, хоча для цього йому доводилося проводити весь свій вільний час у навчанні. Хлопець вирішив переїхати в нову квартиру, він вже сам утримував себе і міг дозволити краще житло.

Він майже нікуди не виходив вечорами, думаючи тільки про те, як швидше досягти своєї мети в житті. Коли він закінчив навчання, то хотів залишитися в цій країні так як у нього тут була вже хороша робота. Однак, він багато думав про свою матір і хотів бути з нею. Продовження у відео.

Leave a Comment