gtag('config', 'UA-197687991-1');

Лікар не може визначити причину свербіння жінки, поки не стає занадто пізно…

Часом навіть найнезначніші симптоми можуть вказувати на наявність серйозного розладу. Тому на діагностиці хвороб не варто економити, а проходити обстеження варто відразу ж після появи неприємних симптомів. У 27 років Люсі Крослі отримала роботу своєї мрії в компанії з виробництва нижньої білизни. Несподівано у неї почався свербіж в області живота.

Вона кілька разів ходила до лікаря, щоб пройти обстеження і отримати належне лікування. Однак після використання ліків від корости і алергічної реакції Люсі не змогла отримати ніякого полегшення. Через пару місяців після того, як Люсі Крослі вперше помітила докучливий свербіж, її вже звільнили з роботи за те, що вона так багато відпочивала.

Її стан продовжував погіршуватися. Коли вона почала скаржитися на стиснення в грудях, яке, як з’ясувалося, було локалізовано поруч з печінкою, Ліам, її коханий, відвіз її в лікарню, де були проведені функціональні тести. Дослідження показали, що у неї патологічний рівень білірубіну. Хоча в той час Люсі перебувала під наглядом в лікарні більше трьох тижнів, лікарі все ще не могли знайти причину погіршення її здоров’я.

Наступного місяця Люсі Крослі перевели в іншу лікарню, де вона пройшла консультування у п’ятьох лікарів. Зрештою вона пройшла сканування, яке показало закупорку лівої жовчної протоки, а ще через місяць вона нарешті отримала відповідь. Лікарі визначили, чим же хворіє Люсі, але це не були хороші новини. Сверблячка, який відчувала Люсі, був викликаний пухлиною, що блокує її жовчні протоки.

Через неї жовч виділялася під шкірою і викликала роздратування. Ця закупорка сталася через рак жовчних проток. Коли лікарі повідомили Люсі і Ліаму жахливу новину, дівчина зазнала нервовий зрив. “Я тримав її за руку, коли вони говорили з нами. Як тільки вони вимовили слово “рак», Люсі зламалася і стала плакати мені в плече”, – згадував Ліам. На жаль, її Новини продовжували погіршуватися.

До того моменту холангіокарцинома була занадто запущена для оперативного втручання, а лікарі могли запропонувати Люсі тільки хіміотерапію. Але була одна річ, яку не зміг зупинити рак-весілля. Вже будучи зарученими, коли Люсі поставили діагноз, Ліам і Люсі вирішили перенести дату весілля.

Хоча Люсі все ще сподівалася, що лікування буде успішним, її терміново доставили в лікарню, коли вона втратила свідомість через кілька місяців після весілля. Лікарі виявили, що у неї була внутрішня кровотеча, оскільки пухлина здавила вену в її печінці. На жаль, фахівці сказали, що більше нічого не можна зробити, щоб зупинити рак. Продовження у відео.

Leave a Comment