gtag('config', 'UA-197687991-1');

Всі думають, що це просто фотографія красивих дівчат, але дізнавшись правду багато хто не вірить в це…

Чи доводилося вам коли-небудь бачити зображення, що поєднують в собі щось на межі реальності і фантазії? Чи бачите ви щось незвичайне в цій фотографії? “Цілком звичайний, хоч і приголомшливо виконаний знімок професійного фотографа. Нічого надприродного немає, виглядає шикарно ” – скажете ви. Можливо, продовжите: “Красива дівчина посеред безкрайнього пшеничного поля, яке на горизонті впирається в небосхил.

Так, красиве фото, прекрасно передає яскраві і дуже живі відтінки: світло-блакитне небо, синє плаття, Зелена пшениця з тільки початківцями жовтіти колосками». Подивіться ще кілька інших кадрів з красивими дівчатами – може бути вони допоможуть вам зрозуміти, що не так з фотографіями. Адже насправді все набагато складніше, ніж здається спочатку. Ні, перед вами не Фотографії. Це неймовірно реалістичні картини художника Ігаля озера.

Вже 25 років талановитий художник Ігаль озері створює масштабні масляні портрети молодих жінок, відображених на лоні природи. Ці мальовничі портрети дійсно дуже складно відрізнити від фотографій, до такої міри чітко і з максимальною деталізацією художник передав спокусливу красу і шарм жінок. Ігаль озері народився в Ізраїлі, і там же почав свою творчу кар’єру, працюючи як абстракціоніст.

Але після відвідин музею Prado в Мадриді Ігаль виявився настільки вражений полотнами живописців Золотого століття, що вирішив вчитися малювати заново. Зараз озері живе в Нью-Йорку. Переїзд в США збігся для художника з новим етапом в його творчості. Протягом останніх 10-и років він створює роботи в стилі фотореалізму. Кожен портрет-це поетапний творчий процес, в якому бере участь ціла група професіоналів. Справа в тому, що Озері не малює з натури – для роботи йому потрібні фотографії.

Все починається з того, що фотографи проводять зйомку моделей на природі. Після цього художник уважно переглядає всі знімки на комп’ютері і вибирає найкращі: з цікавими позами моделей, з правильним освітленням і т.п. вибрані кадри художник проектує на великий настінний екран – це допомагає йому визначити оптимальний розмір полотна. Продовження у відео.

Leave a Comment