gtag('config', 'UA-197687991-1');

У день народження до хлопця прийшли поліцейські з тортом і колою. Це було найсумніше свято.

День народження завжди хочеться відзначити так, щоб ця подія запам’яталося надовго. А якщо мова йде про 18-річчя, то святкування взагалі має бути таким, щоб запам’яталося на все життя. Повнолітні Пауло Родрігеса з бразильського міста Макау супроводжувалося такими привітаннями, що він навряд чи колись про це забуде. Швидше за все, у юнака були грандіозні плани з приводу того, як провести такий значущий день, але їх довелося змінити.

А все тому, що з самого ранку до нього прийшли ті, кого він найменше очікував і вже точно зовсім не хотів побачити – співробітники поліції, озброєні і в бронежилетах. Вони принесли Родрігесу торт і пляшку кока-коли, привітали з повноліттям, а потім… заарештували. Так, свято закінчилося банальним арештом. Виявляється, поліцейські навіть більше, ніж сам Пауло Родрігес, чекали, коли йому виповниться 18 років!

Справа в тому, що за бразильськими законами копи не могли заарештувати хлопця, поки він не досяг повноліття. А заарештувати Пауло вони дуже хотіли, адже він підозрювався в магазинній крадіжці. Молодий чоловік навіть і не думав, що він вже давно «під ковпаком», і що за ним спостерігають, оскільки не знав, що в магазині були встановлені камери відеоспостереження і що всі його дії записані на плівку.

Злодюжка був переконаний, що крадіжка зійде йому з рук. Потрібно сказати, що співробітники поліції, які прийшли на затримання, виявилися дуже людяними і проявили максимальне розуміння. Вони не тільки принесли в подарунок імениннику пляшку кока-коли і красивий торт, але і всі разом заспівали йому привітання з днем народження.

Чоловіки бачили, яке сумне обличчя у Пауло, і постаралися хоч трохи його розвеселити і скрасити цей день: вони відкрили пляшку з колою і налили йому напій в стакан, розрізали торт і запропонували досить велику порцію. Правда, поліцейські і самі не відмовилися від смачного десерту і спробували по шматочку. Продовження у відео.

Leave a Comment