gtag('config', 'UA-197687991-1');

Бездомний стоїть із сердечною табличкою, поки одна жінка не зупиняється, щоб допомогти.

Бездомні це такі ж люди, як і ви з нами, але одного разу в їхньому житті, трапляється переломний момент, і вони виявляються на вулиці звідки вже складно вибратися, але незважаючи на це, такі якості як доброта і відданість їм не чужі. Якщо ви живете у великому місті, то напевно зустрічали бездомних людей з табличками. Якими б щедрими ми не були, більшість з нас проходить повз і ігнорує тих, хто просить на вулиці.

Але буває так, що жебрак привертає увагу і викликає бажання допомогти, у кожного це якісь свої моменти, можливо пов’язані з життєвим досвідом або ще чимось. Саме так сталося і з Вільмою Прайс з Хантсвілла, штат Техас, коли вона побачила чоловіка, що тримає табличку з несамовитим текстом біля магазину Walmart. Його повідомлення зворушило її. На табличці великими чорними літерами було написано ” Собака на шкуродерні. Потрібна допомога”.

Вона керувала власним притулком для тварин і прочитавши табличку не могла відмовити вихованцеві в нужді, тим більше її здивувало що бездомний хлопець просить не за себе. Після розмови з бездомним Прайс дізнався його сумну історію. Його звали Патрік, і після того, як його заарештували за незаконне проникнення і відправили до в’язниці, його собака, Франклін, була доставлена в найближчий притулок для тварин. І для того, щоб йому забрати свого друга треба було заплатити в перетримку 120 доларів, яких у нього просто на просто не було.

Прайс звичайно ж захотіла допомогти Патріку, але вона не була впевнена, що гроші потрібні саме для пса. Тому вона поставила свою умову і сказала, що візьме на себе всі витрати по викупу Франкліна якщо Патрік доведе, що може подбати про тварину. Недовго думаючи, чоловік взяв свій рюкзак і дістав звідти миску, корм, пляшку з водою і собачі Іграшки і додав: «Моя собака їсть раніше мене, вона моє життя». Продовження у відео.

Leave a Comment