gtag('config', 'UA-197687991-1');

Він погано поводився з дружиною донькою, поки вона не зробила це…

Люди часто не цінують тих, хто знаходиться поруч, робить життя краще і світліше. І тільки несподівані ситуації змушують переглянути свій погляд на світ, але часто стає занадто пізно. Абрафо з дружиною і маленькою донькою оселилися практично на березі річки. Чоловікові пощастило знайти покинутий будиночок, який був для нього дуже зручний. Звідси він міг непоміченим йти в будь-яку сторону і при необхідності відсиджуватися кілька днів, “ховаючись” від поліції.

При його незаконній роботі, він був наркокур’єром, це було дуже зручно. Алана була сиротою. Коли Абрафо запропонував їй жити разом, та ще й зареєструвати шлюб, вона дуже зраділа, що у неї буде справжня сім’я. Вона стала мріяти про дітей, або, хоча б, про одного малюка. Новоявлений чоловік був не проти. Він прикинув, що в разі чого, термін для сімейного людини, та ще з маленькою дитиною можуть значно скостити.

Коли народилася дівчинка, витрати значно зросли. Алана поки не могла працювати і чоловікові доводилося більше розносити свій нелегальний товар, щоб отримувати гроші. Більше він нічого робити не вмів. Коли їх попросили з’їхати з чергової квартири, Абрафо і знайшов це покинуте житло. Крім можливості сховатися, чоловік дізнався про ще один шанс-в річці поруч з ліском народ іноді знаходив золото.

Він прикинув, що дружина днем вдома вільна і цілком можна організувати її на промивку піску. А малу можна брати з собою. Так, дивись, ще й золотишком можна було розжитися. Після того, як вони переїхали в будиночок, чоловік остаточно розперезався. Якщо у нього був невдалий день, він зганяв свою злобу на дружині. То чіплявся, що суп несмачний, то обурювався, що дочка довго не дає спати.

Одного разу Абрафо прийшов абсолютно роздратований. Алана спробувала попросити у нього грошей, на завтра дочку було годувати практично нічим. У відповідь він заявив, що сьогодні відняли весь товар і у нього нічого немає. При цьому від чоловіка тхнуло спиртним, і він ледь тримався на ногах. Продовження у відео.

Leave a Comment