gtag('config', 'UA-197687991-1');
Saturday, October 23
Shadow

Пам’ятаєте малюка, якого Мадонна усиновила з бідної африканської країни? Ось, ким він став зараз!

Напевно кожен з нас знає хто така Мадонна. І крім того, що вона мега популярна співачка, багатьом вона відома і як жінка скандал, при цьому в чому її тільки не звинувачували – і в розбещеності, і в швидкоплинних романах і навіть в богохульстві. І в чомусь напевно paparazzi будуть праві.

Однак не варто забувати, що це лише частина її образу, Для того, щоб залишатися на вершині тієї слави, яку вона займає вже багато десятиліть поспіль. А ось про що дійсно говорять мало так це про те, що є в її житті і інша сторона медалі, до який не прийнято говорити. Адже як то кажуть хайпануть на цій темі складніше і куди простіше обливати всіх брудом.

Мало хто знає, що зірка активно допомагає бідним дітям з Африки. А багато років тому Мадонна відкрила фонд піднімаючи Малаві і завдяки якому тисячі сиріт отримали шанс на нормальне життя. Але сьогодні історія не про це, а про хлопчика з найбідніших африканської країни, який ви ще 14 років тому Мадонна усиновила і виростила в любові і турботі.

Що цікаво малюк не був сиротою, просто рідний батько залишив напризволяще його в притулку. Думаю не потрібно і говорити яке майбутнє могло чекати цього дитину-злидні, голод, страшні хвороби, робота на плантаціях. Однак одного разу життя йому посміхнулася. Продовження у відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *