gtag('config', 'UA-197687991-1');
Saturday, October 23
Shadow

Перукар порадив “товстунові” відпустити бороду… Незабаром це змінить все його життя!

Після того, як фото хіпстерів прикидається дроворуба my увійшли в моду, їх добірки з бородою і без стабільно набирають мільйони переглядів. І користуються шаленою популярністю проте в разі сілем am з Британії таке зіставлення його образу не тільки приголомшливі, але ще і цікаво тим, що рішення змінити свій імідж прийшло до нього абсолютно випадково.

І вже незабаром вона не просто повністю змінила все його життя, але і що найголовніше змінило її виразно в кращу сторону. Грилем П’ю родом з Уельсу, але тривалий час він проживає в Лондоні і історія його життя дійсно насичена дуже незвичайними подіями.

Думаю ні для кого не секрет, що всі ми сильно змінюємося у віці від 20 до 35 років і часто не в кращу сторону. Власне така ж ситуація була і у нашого героя. У 21 рік Грилем перебрався до Лондона струнким хлопчиною і організував там власну невелику компанію зі страхування.

Він працював з дому обладнавши по dota власну вітальню. Ну а 12 годинний робочий день був для нього нормою, адже врешті-решт гроші ж не беруться з нізвідки. Так пройшов рік, а потім і другий, і власне не дивно, що сидячий спосіб життя привів до надмірного накопичення ваги. Продовження у відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *