gtag('config', 'UA-197687991-1');

Чоловік зник 15 років тому… Одного вечора пролунав дзвінок і дружина дізналася жахливу ПРАВДУ…

Ви замислювалися про те наскільки наше життя непередбачувана. Адже навіть незважаючи на те, що всім нам здається що у нас завжди все під контролем ніхто з нас не може знати, що буде завтра і навіть якщо сьогодні ти зразковий сім’янин з хорошою роботою і люблячою дружиною, то завтра все може змінитися в одну мить.

І сьогодні я розповім вам історію одного чоловіка, який в один трагічний для нього день втратив своє колишнє життя на довгих п’ятнадцять років. І тільки лише завдяки диву і збігу обставин нарешті в цій історії вдалося поставити жирну крапку. Макдоналд родом був з передмістя Нью-Йорка, де народився у звичайній середньостатистичній родині.

У 1921 році вже самого дитинства він був відповідальним поступливим і добре вчився, але після закінчення школи, хлопець прийняв рішення відправитися відразу ж на роботу ставши таким чином листоношею. Так розносячи кореспонденцію з волі долі Джим познайомився з н і вже незабаром в 1955 році чоловік взяв собі в дружини цю славну і красиву дівчину. Забігаючи наперед скажу, що Джим і він дуже сильно любили один одного.

У них було багато планів на майбутнє, але на жаль життя часто підносять не дуже приємні сюрпризи і сімейну ідилію. Пари затьмарила та обставина, що вони не могли мати дітей. Але так як сім’я Макдоналд було істинно віруючий то вони змирилися такою долею і вирішили, що всю свою любов потрібно вкладати один в одного. Ну а далі було все як у всіх.

Їх життя потекла своєю чергою-любляча н зустрічала з роботи чоловіка смачною вечерею. В цілому ж сусіди брали за приклад сім’ю Макдоналд. Адже вони не тільки змогли прожити життя в любові і розумінні, але і ніколи не сварилися. Все було просто ідеально і напевно і зовсім не було б цієї історії, якби всього один весняний вечір не змінив життя пари кардинально. Продовження у відео.

Leave a Comment