gtag('config', 'UA-197687991-1');

Дівчина померла через 18 годин після весілля… Ця історія підкорила весь світ…

Які думки першими приходять вам на думку при слові рак. Звичайно ж шалено страшна хвороба, яка змушує цінувати життя і чіплятися за неї навіть з останніх сил, багато за допомогою медиків виходять переможцями в цій страшній битві, ну а інші… Інші на жаль не такі щасливі.

В цілому це дуже сумна тема, але історії пари про яку я сьогодні розповім вже довгий час підкорює серця мільйонів людей. Історія дівчини на ім’я Хізер і хлопця на ім’я Девід починалося буденно і не обіцяла нічого незвичайного. Молоді люди познайомилися на заняттях з танців і незабаром вирішили продовжити знайомство.

Їх перше побачення стало свідченням того, що вони підходять один одному. Усміхнена і життєрадісна Хезер просто звалила Девіда наповал своєю відкритістю і добротою, і вже через кілька зустрічей вони не уявляли себе один без одного. Весь наступний рік хлопці не могли надихатися своїм щастям і проводили весь час разом, а знайомі друзі твердили лише про одне.

Це ідеальна пара і вони доповнюють один одного. Хізер і Девід будували плани на життя і мріяли про майбутнє, а рівно через рік 23 грудня Девід зібрався ввечері зробити дівчині пропозицію. І все б нічого, але той день назавжди змінив життя закоханих людей. Продовження у відео.

Leave a Comment