gtag('config', 'UA-197687991-1');

Мужик підвіз “попутника” і відмовився від грошей… Він навіть і уявити не міг, чим все обернеться…

Почати сьогоднішній ролик хотів би з однією мудрою фразою, щоб повірити в добро, спершу зробіть його для інших. Сенс цієї простої цитати кожен розуміє по-своєму. Однак немає сумнівів в тому, що справжня удача супроводжує тільки чесним і здатним прийти завжди на допомогу людям.

І сьогодні я розповім вам неймовірну історію про простого пожежника, який ніколи не хапав з неба зірок, але зате він завжди готовий був допомогти тим, хто цього потребує. А власне як доля його винагородила за це ви і дізнаєтеся далі. Крюс і штату Північна Кароліна працював пожежником настільки довго, що до своїх 65 років він насилу міг згадати скільки ж життя він врятував за свою довгу кар’єру.

Але незважаючи на всі свої заслуги перед штатам, чоловік ніколи не прагнув отримати більшого ніж належить. Та й скаржитися на життя після виходу на пенсію йому особливо не доводилося з огляду на те, що він прекрасно знав як багато його сусіди і знайомі задовольняються ще меншим. А часом і зовсім ледь зводять кінці з кінцями. Власне одним з таких був його 42-річний сусід на ім’я Блюз Риф працював на одному з будівництв в 20 кілометрах від свого місця проживання.

Життя цього чоловіка простий назвати було важко, а все через те, що одного разу його колишня дружина просто скористалася довірливим чоловіком відібравши у нього житло і все спільно нажите заощадження, до того ж виставивши його не в кращому світлі перед суспільством. Продовження у відео.

Leave a Comment