gtag('config', 'UA-197687991-1');
Saturday, October 23
Shadow

Люди не здогадувалися, яку таємницю приховує мільярдер… Тепер весь світ в шоці…

Гроші дійсно приносять щастя, але лише тільки тоді коли вони допомагають іншим людям. Упевнений кожен з нас як мінімум почув про магазини duty free, які просто обожнюють відвідувати туристи з усього світу. Але що особисто Ви знаєте про засновника цього бренду і знайоме вам ім’я Чарльз Фінней.

Багатьом він відомий як один з найбагатших людей світу мають незліченні скарби, але при цьому він уславився вельми жадібною людиною, яка не витратить на себе і зайвого цента. Про нього вже давно ходять легенди, а в колах мільярдерів його і зовсім вважають скупердяем або якщо бути точніше вважали.

При цьому лише одиниці знають, що ж все таки ця за особистість і що приховувала довгі роки його біографія. Я просто впевнений, що ця історія вас точно зможе здивувати. Чарльз вейн не народився в 1931 році в american та ірландській родині в місті Елізабет штат Нью-Джерсі.

За часів коли в країні процвітала Велика депресія, закінчивши школу він записався як і всі молоді люди з небагатих сімей в армію, і незабаром брав участь у бойових діях. Продовження у відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *