gtag('config', 'UA-197687991-1');
Saturday, October 23
Shadow

Ці кадри облетіли весь світ! Ніхто не очікував, що таке можливо!

Історія про яку зараз піде мова наочно показує нам, що кішки створені не тільки для того, щоб ліниві лежати на дивані і поглинати корм і безтурботно муркотіти господарям. Іноді буває і так, що ці пухнасті звірята стають справжніми супергероями гідними Голлівуду.

А слова про їхні вчинки розлітається по всьому світу зі швидкістю світла і навіть б’є рекорди за популярністю. Мало того це здасться просто фантастикою, але героїня нашої історії стала першою кішкою отримав нагороду hear a dog award. Заради неї навіть внесли поправки в назві премії змінивши слова собака на кішка. Адже раніше ніхто і подумати не міг, що вусаті в принципі на такий здатний.

А почалося все у вересні 2008 року, коли в парку міста bakersfield розташованого в штаті Каліфорнія подружжям Ерікою і Роджером була підібрана бездомна кішка. Історія замовчує як бідолаха опинилася на вулиці, але маленька бродяжка так сподобалася подружній парі, що вони вирішили залишити її у себе.

Новоспечені господарі назвали кішку Таро що було скороченням від імені запозичена з роману Олександра Дюма Граф Монте-Крісто. Звичайно ж в цьому немає нічого незвичайного напевно скажете ви, але тоді ніхто і уявити не міг, що вже незабаром вчинок кішки і США буде захоплювати мільйони людей у всьому світі. Продовження у відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *