gtag('config', 'UA-197687991-1');
Saturday, October 23
Shadow

Чоловік взяв БОМЖА на роботу і призначив НАЧАЛЬНИКОМ… Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся його історію…

Напевно кожному з нас властиві про щось мріяти, адже як би там не було життя без цього стає безцільним і прісним. При цьому хтось мріє мати все просто так і тоді звичайно ж мрії так і залишаються лише тільки мріями. Але є і друга категорія людей, які все ж намагаються втілювати свої плани в реальність. Ось тільки часто буває, що у них не завжди все йде гладко.

Адже на жаль наше життя така штука, що може дуже сильно потріпати і навіть людина, яка здавалося б вже відбувся, в одну мить може виявитися не тим. Адам на віскі з польського міста Ржев ще підлітком став робити перші кроки на шляху до свого особистого бізнесу з озеленення приватних територій та ОБЛАШТУВАННЯ ЛАНДШАФТУ.

Гордість не завадило йому почати свій шлях з простого прибиральника території в одній з компаній свого міста. Відповідальна праця вже незабаром допоміг стати йому менеджером, а пізніше і відкрити свою особисту справу.

Адам сколотив свою першу бригаду робітників і досить швидко став набирати обертів. За мірками Польщі він мав досить високий дохід і усвідомлюючи, що справи йдуть добре він прийняв рішення розвиватися і далі. Продовження у відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *