gtag('config', 'UA-197687991-1');

Якби це не зняли на відео, ніхто б у це не повірив

Як ви думаєте, скільки секретів наш світ прикрив хвилями і нескінченними вітрами часу? Які історії все ще приховані всередині сейфа підводного затонулого корабля? Багато хто з цих таємничих речей, будь то легендарні монстри або сяючі золоті галеони, опиняються на пляжах, де океани і суша нарешті зустрічаються. Отже, поговоримо про 10 різних моментах, в які б ніхто не повірив, якби вони не були зняті на камеру.

Монтокскій монстр якщо ви ніколи не чули про Монтокскій монстра, то вас чекає справжнє задоволення. Якщо ви любите сюрпризи або загадки, то ця історія припаде вам до смаку, тому що в ній є всі ці аспекти. Монтокський монстр вперше був виявлений на піщаних пляжах біля берегів Монтока, округ Саффолк, США в липні 2008 року. Зазвичай тут зупиняються серфери.

Три жінки, які стверджували, що першими помітили Чудовисько, сфотографували роздуту і розкладається тушу, більш того, труп випромінював огидний різкий запах. Новина швидко поширилася в Інтернеті, і сколихнула громадськість. Так що ж це за містична істота? Хтось вважає, що це пітбуль, загризений іншими собаками, хтось упевнений, що це мутувала ящірка, схожа на Годзіллу, або ж якесь пухнасте тварина, що випустила дух під час боротьби за життя в океанських водах, ну або черепаха без панцира.

Різні люди думаю по-різному. Деякі висловлюють припущення про те, що це птах, літак або навіть супермен. Кожен по-своєму правий, тому що ніхто досі не знає напевно про класову приналежність знайденого істоти, так як туша занадто сильно згнила і розклалася, і було неможливо отримати точний зразок для аналізу. У будь-якому випадку, добре, що є хоча б кадри цього чудовиська.

Біда каякера Каякінг є приголомшливим видом спорту і якщо ви ніколи не пробували його, то саме час хоча б почитати про це заняття. Однак, він пов’язаний з часткою небезпеки, адже вам, хоч і не часто, доведеться мати справу з агресивною дикою природою. Каякер з Великобританії зіткнувся зі справжнім сюрпризом і найбільшим страхом всіх фанатів цієї розваги. Він плив у крихітному човнику, коли виявив поруч з собою великий білий плавець, що штовхає човен.

Ось що сказав чоловік про цей досвід: “Плавник був великим, і я подумав, що, мабуть, це акула досить великих розмірів. Вона штовхнула мене з лівого боку, а потім штовхнула мене ще раз. У подібній ситуації, коли не маєш ніякого контролю над човном, справи приймають серйозний оборот». Чоловік зобразив акулу довжиною в 4 метри, і якби не Інші каякери, які допомогли йому вибратися з води, він міг би стати кормом для риб. Продовження у відео.

Leave a Comment